Informacja o ubezpieczeniu

5 września 2020 r.

Szanowni Rodzice,

Bardzo Dziękuje że byli Państwo z nami przez ostatni rok, czas tak szybko mija że musimy znów pomyśleć o ubezpieczeniu dla naszych dzieci, w tym roku przygotowaliśmy wiele nowości oraz tradycyjnie dajemy Wam możliwość zawarcia ubezpieczenia na dwa sposoby.

Możecie skorzystać z OFERTY GRUPOWEJ która jest przygotowana w postaci jednakowych świadczeń dla WSZYSTKICH UCZNIÓW (składkę należy tradycyjnie przekazać Wychowawcom)

Lub z OFERTY INDYWIDUALNEJ w której macie do wyboru wiele wariantów, im wyższy wariant tym wyższe świadczenie ( w formie indywidualnej ubezpieczenie możecie wykupić poprzez kontakt z waszym Opiekunem lub Samemu pod wskazanym linkiem)

LINK DO OFERT INDYWIDUALNYCH – RODZIC DECYDUJE !!! bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci /25522

Składka grupowa w szkole i przedszkolu w tym roku jest na tym samym poziomie i wynosi 49 zł/ za cały rok.

Jeżeli Wasze dzieci uczęszczają już do szkół średnich lub na studia, możecie je także ubezpieczyć przy okazji na jednej polisie
Ponadto kupując ubezpieczenie NNW otrzymujecie możliwość zakupu innych ubezpieczeń dla siebie z dodatkowymi zniżkami w tym przeliczenia OC na samochód lub polisę na dom/mieszkanie/gosp. rolne lub firmę.

Życzę bezszkodowości oraz służę pomocą

GRZEGORZ ZAJĄC

Starszy specjalista ds. ubezpieczeń