• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Ja w przyszłości. Jak planować swoją karierę?

21 grudnia 2022 r.

Nasza szkoła przystąpiła do projektu edukacyjnego Uniwersytetu Dzieci Ja w przyszłości. Jak planować swoją karierę?”.  Zajęcia są przeznaczone dla klas 8 i realizowane przez szkolnego doradcę zawodowego. Dzięki projektowi uczniowie rozwiną umiejętność radzenia sobie z porażkami czy nadmiernymi oczekiwaniami, a także wzmocnią kompetencję uczenia się – kluczową zdolność w dynamicznie zmieniającym się świecie.  Podczas zajęć uczniowie będą budować poczucie wpływu na własny sukces życiowy i zawodowy. Odkryją swoje predyspozycje i zainteresowania. Przeanalizują, nad którymi kompetencjami warto pracować już teraz, aby w przyszłości stać się jak najlepszym kandydatem na wymarzone stanowisko pracy.