Jasełka

Jasełka w naszej szkole

19 grudnia 2019 r.

Oto się Bóg Ojciec zlitował nad światem.
Zesłał syna Swego, by stał się nam bratem.
Takimi słowami, 19 grudnia 2019r., rozpoczęły się uroczyste jasełka w naszej szkole. Uczniowie klas V b i Vc przygotowali przedstawienie, które wprowadziło nas w radosny nastrój oczekiwania na przyjście nowonarodzonego Jezusa.
W kilku scenach zostały przedstawione okoliczności temu towarzyszące. Mogliśmy zobaczyć Józefa z Maryją szukających noclegu, przerażonych pastuszków podążających powitać Dzieciątko oraz Mędrców ze Wschodu, którzy przynieśli dary i oddali pokłon Chrystusowi.
Uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby tegoroczne jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Młodych artystów do występu przygotowały Panie: Barbara Winiarska i Renata Turek. Piękną oprawę muzyczną opracowała Pani Ewa Staroń wraz z uczniami naszej szkoły, natomiast za scenografię i dekoracje odpowiedzialna była niezastąpiona Pani Anna Deryniowska.
Publiczność w ciszy i skupieniu obejrzała przedstawienie oraz przyjęła świąteczne życzenia od Pana Dyrektora Jerzego Sroki.
Jak zawsze było miło, pięknie i świątecznie. Organizatorom pozostaje podziękować wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za przybycie oraz wszelką okazaną pomoc i wsparcie.
Dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.