Jasełka w przedszkolu

Renata Dymczak, 21 grudnia 2022 r.

„Wigilijny Wieczór, opłatek na stole,
Zapach potraw wśród płonących świec,
Betlejemska gwiazda mruganiem wesołym
Niesie ziemi swą niebiańską pieśń.
Bóg Miłością dusze rozświetla
I opłatek błogosławi biały,
Wlewa pokój w nasze smutne serca
Narodzony dzisiaj Jezus mały”.

E. Waśniowska

 

21.12.2022 r. wszystkie dzieci z grupy „Biedronki” przedstawiły program artystyczno – wokalny upamiętniający wydarzenie narodzin Bożej Dzieciny. Przedszkolaki wykonywały tańce, śpiewały pastorałki i kolędy. Na koniec występu zabrał głos burmistrz gminy Iwonicz – Zdrój Witold Kocaj oraz pani wicedyrektor Beata Najbar i pan wicedyrektor Edward Jakieła, życząc wszystkim zebranym radosnych, zdrowych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia.

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za zakup lampionów i strojów dla dzieci.

Zapraszamy do galerii zdjęć.