• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Jesienne inspiracje klasy 1a

16 listopada 2020 r.

Jesień to idealny czas na wspólne spędzanie długich wieczorów z dzieckiem i wykorzystanie skarbów zebranych podczas spacerów. Rozejrzyjcie się dookoła i szukajcie inspiracji w palecie kolorowych liści, kasztanów, szyszek, orzechów, nasion, suchych traw, owoców. Mogą z tego powstać piękne prace plastyczne i dekoracje, które poprawią nam nastrój. Na zachętę uczniowie klasy 1a przedstawiają całą jeżową rodzinkę w jesiennej scenerii. Prace najmłodszych uczniów mogą pobudzić naszą wyobraźnię i zainspirować do kreatywnej i przyjemnej zabawy.

Zapraszamy do Galerii.