Kiermasz Bożonarodzeniowy

Joanna Murdzek, 19 grudnia 2022 r.

Tradycyjnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w Iwoniczu Zdroju odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Po raz XV przedstawiciele szkół, przedszkoli oraz artyści indywidualni naszej gminy prezentowali swoje wspaniałe rękodzieła i wyroby artystyczne. Wśród nich nie zabrakło także stoiska naszego przedszkola, które przyciągało bogactwem bożonarodzeniowych ozdób. Na naszym stole pojawiły się stylowe stroiki, wianki, ręcznie wyszywane  choinki, czy makramy. Świąteczną  atmosferę wprowadziły także przedszkolaki ubrane w stroje aniołka i pastuszka, które życzyły wszystkim Wesołych Świąt. Bogactwo świątecznych ozdób sprawiło, że odwiedzający mogli przenieść  się w magiczny bajkowy świat, na który czekamy cały rok.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i wzbogacenia prezentacji naszej placówki. Życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku.

Galeria zdjęć.