Kiermasz świąteczny „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”

18 grudnia 2023 r.

Kiermasz świąteczny „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”

W niedzielę, 17 grudnia w sali widowiskowej w Iwoniczu-Zdroju zapanował świąteczny klimat. Stworzyły go stoiska wystawców XVI kiermaszu „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”. To wydarzenie jest nie tylko okazją do zakupów, ale również do spędzenia czasu w radosnej atmosferze, delektowania się świątecznymi smakami i spotkania ze znajomymi. Nasza szkoła co roku uczestniczy w tym radosnym wydarzeniu. Przygotowane przez nas stoisko prezentowało się wyjątkowo pięknie i przyciągało odwiedzających. Podczas otwarcia w świąteczną atmosferę wprowadził wszystkich dyrektor Jerzy Staroń, składając ciepłe bożonarodzeniowe życzenia. Uczennice klasy 1 a, Gabrysia i Maja zachwyciły wykonaniem pastorałki „W drodze do stajenki”. Kiermasz był również okazją do wręczenia nagród w Gminnym Konkursie „Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna”, w którym uczniowie naszej szkoły zdobyli czołowe miejsca i wyróżnienia.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do przygotowania i prezentacji stoiska Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej.