• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH BIEGACZY NARCIARSKICH

24 stycznia 2024 r.

W Czarnorzekach (20.01.2024) odbyła się druga tej zimy edycja Podkarpackiej ligi w biegach narciarskich. W zawodach brała udział liczna reprezentacja SP Lubatowa. Nasi narciarze wywalczyli 9 miejsc na podium w swoich kategoriach wiekowych. Bezkonkurencyjni okazali się: Szymon Niemczyk i Jagoda Michalak. Drugi miejsca wybiegali: Oliwia Cichoń, Miłosz Kasprzycki, Kacper Ogiela i Maksymilian Wanat. Na najniższym stopniu podium stanęli: Kamila Jakubczyk, Weronika Pernal i Filip Domaradzki.