„Koncert Wielkanocny – Cisza Niepokalana”

29 marca 2021 r.

Wielkanoc to jedno z najradośniejszych świąt, poprzedzone świątecznymi przygotowaniami i troską o szczególny nastrój. To wyjątkowy czas w roku, gdy wokół pojawiają się pierwsze bazie, krokusy i pierwiosnki. Przedświąteczna atmosfera zagościła również w naszej szkole.  Uczniowie klasy 3a i 1a w ostatni dzień przed przejściem na zdalne nauczanie nagrali kilka piosenek  tematycznie nawiązujących do Świąt Wielkanocnych i nadchodzącej wiosny. Dla dzieci było to ogromne przeżycie, że mogą podzielić się ze swoimi bliskimi radością i pokazać wielkanocne zwyczaje. Mamy nadzieję, że wysłuchanie tego „Koncertu” będzie wyjątkowym przeżyciem, które przyniesie chwile refleksji, zadumy i ukojenia. Życzymy wszystkim radosnych, zdrowych i pełnych nadziei na lepsze jutro Świąt Wielkanocnych.

Zapraszamy do wysłuchania piosenek: „Cisza Niepokalana”, „ Zielona Wielkanoc”, „Zabawa na wybitki”, „Wiosna w ogródku”, „Wiosna – pora radosna”, Wielkanocne pisklątko”.

Galeria zdjęć

 

Galeria zdjęć