• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Konkurs klasowy „Czy znasz swojego nauczyciela?”

2 listopada 2023 r.

Z okazji 250. rocznicy Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole miał miejsce konkurs miedzyklasowy. Na tablicy, na korytarzu, pojawiły się zdjęcia nauczycieli naszej szkoły, kiedy byli dziećmi czy nastolatkami. Zadanie uczniów polegało na odgadnięciu imion i nazwisk nauczycieli, wpisaniu ich na kartę konkursową i dostarczenie do organizatora. Wszyscy uczniowie wzorowo zaangażowali się w konkurs.

Zwycięzcami została klasa 4a i 7b. Gratulujemy

 

E. Przymusiak, A. Kubusiak