• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ – eliminacje gminne

21 października 2021 r.

W dniu 21 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych eliminacjach do Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej. Wszyscy wokaliści zaprezentowali piękne pieśni autorstwa polskich kompozytorów.  Do kolejnego etapu zakwalifikowały się: Julia Zygmunt, Jagoda Michalak, Natalia Zając i Natalia Zima. Wszystkim gratulujemy rewelacyjnych wykonań i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Ewa Staroń

Jerzy Adamik

Galeria zdjęć