• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Konkurs plastyczny „Symbole Polski” w Przedszkolu

17 listopada 2020 r.

I. Kasprzycka-Biedroń, 16 listopada 2020r.

Konkurs plastyczny „Symbole Polski” w Przedszkolu

W Oddziale Przedszkolnym w terminie 09.11 – 13.11.2020r. został zorganizowany wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny o tematyce patriotycznej. Celem konkursu było wzbudzanie poczucia tożsamości narodowej, dumy z bycia Polakiem, poszanowanie polskich symboli narodowych, rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych, budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi, rozbudzanie kreatywności, czerpanie radości z efektów własnych działań twórczych. Po rozstrzygnięciu konkursu przez organizatorów w dniu 16.11.2020r. nagrodzono wszystkich 34 uczestników upominkami, dyplomami. W każdej z grup przedszkolnych wyłoniono trzy miejsca na podium. Pani Wicedyrektor Beata Najbar osobiście wybrała się z wizytą do grup przedszkolnych, aby pogratulować wszystkim przedszkolakom sukcesów. Wszystkim biorącym udział w konkursie raz jeszcze składamy gratulacje i zachęcamy do dalszych aktywności w bieżących konkursach. Wystawę wspaniałych prac można będzie obejrzeć w Przedszkolu już w najbliższym czasie. Oto wyniki konkursu „Symbole Polski”:

Grupa „Małe bystrzaki” (2,5 – 3 lat):
1.Julia Sz. – I miejsce
2.Maja T. – II miejsce
3.Bartosz K. – III miejsce
Grupa „Tygryski” (3 – 4 lat):
1.Franciszek J. – I miejsce
2.Oliwia C. – II miejsce
3.Dominika B. – III miejsce
Grupa „Śmieszki” (4 – 5 lat):
1.Leon S. – I miejsce
2.Olga Z. – II miejsce
3.Amelia M. – III miejsce
Grupa „Słoneczka” (4 – 5 lat):
1.Jakub T. – I miejsce
2.Oskar Z.– II miejsce
3.Michał P. – III miejsce
Grupa „Odkrywcy” (6 lat):
1.Nadia P. – I miejsce
2.Emilia K. – II miejsce
3.Adam K. – III miejsce
Grupa „Poszukiwacze” (6 lat):
1.Kamila J. – I miejsce
2.Krzysztof P. – II miejsce
3.Maja K. – III miejsce

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.