Konkurs „Świat Anioła”

12 marca 2024 r.

Konkurs „Świat Anioła”  „Dzieci, pamiętajcie, Aniołów nikt nie wymyślił… Anioły są wśród nas, abyśmy nie musieli liczyć tylko na siebie!” ks. J. Twardowski Mówi się, że każdy z nas ma swojego anioła, który nas chroni i jest z nami, kiedy jesteśmy smutni lub potrzebujemy pomocy. Anioł to również osoba, która pomaga i nie oczekuje niczego w zamian. Daje oparcie, troskę i swoją obecność. Warto pamiętać, że każdy z nas może być takim „aniołem”. Realizując kolejne zagadnienia Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Działając Poznajmy Świat” w klasie 1 b podczas zajęć kształtujących kreatywność odbył się konkurs pt. „Świat Anioła”. Spośród pięknych prac wykonanych przez uczniów wyróżniona została praca Oliwii Cichoń, której serdecznie gratulujemy. R. Drozd