• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Konkurs Szopek – edycja XXII Organizowanego przez Powiat Miasta Krosna i Muzeum Historycznego – Pałac w Dukli dobiegł końca.

22 stycznia 2021 r.

Powiatowy Konkurs Szopek

W konkursie wzięło udział 93 prace w poszczególnych kategoriach wiekowych. Na wyróżnienie w I kat. wiekowej zasłużyła Eliza Zając z klasy 1a, III miejsce w II kat. wiekowej powędrowało do Partyka Deryniowskiego z klasy 4a. Prezentowane prace stanowiły swoiste misterne dzieła sztuki inspirowane nieograniczoną wyobraźnią twórców.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną i obowiązujące obostrzenia wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych odbyło się w Starostwie Powiatowym w Krośnie.  Do konkursu powiatowego zostały przekazane prace wykonane przez: Patryka Deryniowskiego (kl. 4a), Lenę Zając (kl. 4a), Kamilę Sroka (kl. 4b), Bartosza Zająca (kl. 3a), Martynę Łoś (kl. 3a), Antoninę Wójcik (kl. 3a), Oliwię Czech (kl. 1a), Zdzisławę Narolską (kl. 1a), Elizę Zając (kl. 1a), Kacpra Cichonia (kl. 1a).

Zapraszamy do wirtualnego spaceru:

https://www.facebook.com/muzeumdukla/posts/4000873903279128

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Galeria zdjęć