• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Kurtyna w górę –  spektakl teatralny „Jaś i Małgosia”

23 listopada 2023 r.

Kurtyna w górę –  spektakl teatralny „Jaś i Małgosia”

W dniu 9 listopada najmłodsi uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl teatralny będący sceniczną adaptacją jednej z baśni braci Grimm pt. „Jaś i Małgosia”. Aktorzy Katolickiego Teatru Edukacji w intrygujący sposób przeprowadzili małych widzów przez niesamowite przygody dwojga rodzeństwa pozostawionych w lesie przez macochę. Dzieci żywiołowo reagowały na występy artystów, chętnie komentowały wydarzenia na scenie, były zaangażowane w odbiór sztuki. Fantastyczny świat baśni wspaniale rozwija i kształtuje wyobraźnię dziecka oraz poczucie sprawiedliwości świata.