• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Logopedyczny Konkurs pt.: „Witamy wiosnę wierszem” rozstrzygnięty!

29 maja 2022 r.

Efekty kolejnego Konkursu Logopedycznego zaskoczyły samych uczniów, którzy z entuzjazmem oglądali swoje prace nie dowierzając własnym talentom twórczym. A zmierzyli się z bardzo trudnym i wymagającym zadaniem – musieli samodzielnie wymyślić swój własny wiersz o wiośnie.

Trzeba przyznać, że Konkurs odsłonił ogromny talent, pomysłowość i kreatywność uczniów, którzy napisali piękne wiersze i ponadto samodzielnie je zilustrowali uzupełniając prace rysunkiem zgodnym z treścią wiersza.

 

Laureatami Konkursu zostali:

1 miejsce: Wiktoria Gorczyca oraz Weronika Sokół

2 miejsce: Krzysztof Uliaszyk

3 miejsce: Wiktoria Kandefer

Wyróżnienie: Karol Kuśnierczak

 

Serdecznie gratulujemy!