• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Maja Sokół z klasy 1a laureatką Międzynarodowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Dukli

30 stycznia 2022 r.

Starostwo Powiatowe w Krośnie przy współpracy z Muzeum Historycznym Pałac w Dukli zorganizowało XXIII edycję Międzynarodowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.  25 stycznia 2022r. w Muzeum Historycznym w Dukli odbył się finał XXIII tego konkursu.
Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych a także ośrodków pomocy społecznej z powiatu krośnieńskiego oraz okresu svidnickiego i stropkovskiego na Słowacji. Łącznie nadesłano 130 prac. Laureatów konkursu wyłoniło jury złożone z przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Krośnie i Muzeum Historycznego Pałac w Dukli. Maja Sokół zdobyła II miejsce, jej szopka wyróżniała się od innych, ujmowała prostotą, pomysłowością i kreatywnością.

Galeria.