MAKSYMILIAN WANAT DWUKROTNIE NA PODIUM BIATHLONOWEGO PUCHARU POLSKI!

14 stycznia 2024 r.

Młodzi biathloniści z naszej szkoły wzięli udział w zawodach Pucharu Polski – Celuj w Igrzyska w biathlonie, które odbyły się w Wiśle (8-10.01.2024). Większość naszych zawodników debiutowała na trasach biathlonowych, ale wszyscy dzielnie walczyli zarówno w biegu sprinterskim jak i biegu indywidualnym. Bardzo dobrze zaprezentował się Maksymilian Wanat zajmując dwukrotne 3 miejsce w obu biegach w kategorii młodzików młodszych. Blisko podium w tej samej kategorii wiekowej byli także: Kacper Turek (4 i 5 miejsce) i Kacper Ogiela (5 i 6 miejsce).

Wyniki naszych uczniów:
Bieg sprinterski:
Młodzik młodszy:
3m Wanat Maksymilian
5m Turek Kacper
6m Ogiela Kacper
10m Jakubczyk Jan
11m Kasprzycki Miłosz
25m Domaradzki Kacper
27m Jakieła Julian
30m Cichoń Kacper
Młodziczka młodsza:
27m Pernal Weronika
29m Niemczyk Zofia
32m Wanat Karolina
Młodzik:
24m Patlewicz Julian
Młodziczka:
16m Michalak Jagoda
Bieg indywidualny:
Młodzik młodszy:
3m Wanat Maksymilian
4m Turek Kacper
5m Ogiela Kacper
10m Kasprzycki Miłosz
16m Jakubczyk Jan
17m Jakieła Julian
24m Domaradzki Kacper
28m Cichoń Kacper
Młodziczka młodsza:
24m Wanat Karolina
29m Niemczyk Zofia
31m Pernal Weronika
Młodzik:
24m Patlewicz Julian
Młodziczka:
17m Michalak Jagoda