„Matematyczny tor przeszkód”

7 czerwca 2024 r.

Pod koniec maja br. odbyła się III edycja szkolnego konkursu matematycznego „Matematyczny tor przeszkód” dla uczniów klas I – III. Emocje towarzyszące wydarzeniu były ogromne. Uczestnicy z olbrzymim zapałem zmagali się z rozwiązywaniem zadań, wymagających myślenia logicznego, dedukowania, analizy oraz sprawnego liczenia. Uczniowie, którzy zwyciężyliw poszczególnych kategoriach wiekowych, otrzymali w dniu 7 czerwca br. nagrody z rąk Dyrektora szkoły.

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce ––Emilia Ryglewicz, kl. 1 b

II miejsce –Gabriela Sokół – kl. 1 a

III miejsce ––Franciszek Jaworski, kl. 1 b, Karol Szczęsny, kl.1 a

W kategorii klas drugich:

I miejsce –– Jakub Turek, kl. 2 a

II miejsce –  Adrian Ciuła –  kl. 2 a

III miejsce ––- Igor Deryniowski,  kl.2 b

Wyróżnienie – Lena Turek, kl. 2 a

W kategorii klas trzecich:

I miejsce –– Łukasz Uliaszyk,kl. 3 b

II miejsce – Aniela Wałaszek, kl. 3 b, Maja Zima, kl. 3 a

III miejsce –– Oliwier Zima, kl.3 a

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!