Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

10 stycznia 2024 r.

Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Kolejny raz nasza Szkoła wzięła udział w Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych w Muzeum Historycznym – Pałac w Dukli. Był on poprzedzony konkursem szkolnym. Uczniowie, którzy przygotowali szopki to: Michał Pernal (klasa 1a), Franciszek Jaworski (klasa 1b), Eliza Zając (klasa 4a), Zofia Niemczyk (klasa 4b), Weronika Pernal (klasa 4b), Wiktoria Gorczyca (klasa 5b), Gracjan Zając (klasa 5b) i Jagoda Michalak (klasa 8a).

Wszystkie prace były pomysłowe, czasochłonne i oryginalne.

W Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych:

w kategorii klas 1-3: III miejsce zajęła praca Franciszka Jaworskiego

w kategorii klas 7-8: wyróżnienie otrzymała praca Jagody Michalak.

Wszystkim uczestnikom obu konkursów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.