• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

J S, 18 grudnia 2014 r.

Kolejny raz bierzemy udział w Międzynarodowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Jest nam niezmiennie miło, że wciąż zaskakiwani jesteśmy nowymi pomysłami, ciekawymi technikami, starannością wykonania i inwencją twórczą naszych uczniów.

W bieżącym roku na konkurs wpłynęło 42 szopki. Wszystkie prace są piękne i zachwycają każda na swój sposób. Szkolna komisja konkursowa postanowiła wybrać 6 prac i przesłać je do Iwonicza-Zdroju. Stamtąd prace zostaną wybrane i przesłane do Dukli. Szopki, są do obejrzenia w szkole oraz na stronie. Za poświęcony czas, pomoc rodziców i piastowanie tradycji bożonarodzeniowej wszystkim bardzo dziękujemy.