• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Mikołaj w przedszkolu

Joanna Jakubczyk, 6 grudnia 2019 r.

6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty
Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, a kiedy znalazły się blisko Świętego Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka, przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były posłuszne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi piosenkę, wyrecytowały wspólnie wiersz i obiecały, że będą bardzo grzeczne. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Każdy miał możliwość usiąść mu na kolanach i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Oczekiwana cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.
W imieniu wszystkich przedszkolaków serdecznie dziękujemy Mikołajowi i jego pomocnikom – Śnieżynkom, za bezinteresowne przybycie do naszego przedszkola i rozdanie prezentów dzieciom.

Zdjęcia z odwiedzin Świętego Mikołaja w przedszkolu.