• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Mikołajki w przedszkolu

Beata Albrycht, 6 grudnia 2022 r.

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”.

Po śniadaniu dzieci poznały legendę o Mikołaju. A następnie udały się na salę widowiskową, gdzie czekały na  spotkanie z miłym gościem. Powitały  Mikołaja wierszem i piosenką. Spotkanie z Mikołajem minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Cieszymy się, że  Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.