• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Mikołajkowy Piknik Naukowy

B. Albrycht, 17 grudnia 2019 r.

17 grudnia I i II grupa przedszkolaków wzięła udział w Mikołajkowym Pikniku Naukowym w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce. Wśród atrakcji znalazł się czas ma wizytę w planetarium gdzie oglądały gwieździste niebo oraz zabawy z Elfem i Śnieżynką. Kulminacyjnym punktem spotkania była wizyta św. Mikołaja. Wszyscy otrzymali wspaniałe upominki, zjedli słodki poczęstunek. Dziękujemy panu Michałowi Góreckiemu za zaproszenie, możliwość zwiedzenia Muzeum oraz wspaniałej zabawy!

Zdjęcia z wydarzenia.