• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

„Miś jest mały i puchaty, Miś jest fajny i kudłaty, Miś jest gruby jak ta kula, Misia zawsze się przytula”

I. Kasprzycka-Biedroń, 25 listopada 2022 r.

W dniu 25 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia towarzyszyli im mali i duzi pluszowi przyjaciele. Dzieci poznały m.in. historię powstania pluszowego misia, odgadywały zagadki związane z misiami, układały puzzle. Utrwaliły wiadomości na temat prawdziwych niedźwiedzi. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych, plastycznych, konkursach oraz degustacji misiowych przysmaków. Bardzo miłą niespodzianką były odwiedziny pani K. Zając, która po raz kolejny zakładając strój wcieliła się w rolę Kubusia Puchatka wprawiając tym samym przedszkolaków w jeszcze bardziej bajkowy i doskonały nastrój. W podziękowaniu za uczestnictwo w zabawach dzieci wręczyły Kubusiowi Puchatkowi słodki upominek. Ku zaskoczeniu wszystkich Miś również żegnając się podarował każdej z grup piękne rękodzieło, za co raz jeszcze bardzo dziękujemy. Niewątpliwie to wielkie misiowe święto zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.