• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

MÓJ/NASZ WYMARZONY ZAWÓD W KLASACH IV-VIII

7 maja 2022 r.

Mając na uwadze pobudzanie i rozwijanie zainteresowań i uzdolnień naszych uczniów, a także zapoznanie ich z wybranymi zawodami w klasach IV-VIII został zorganizowany konkurs plastyczny „Mój/Nasz wymarzony zawód”.

Zadaniem uczniów było wyrażenie własnych pragnień i myśli dotyczących wymarzonego zawodu przy pomocy wybranej techniki plastycznej i wykonanie wspólnego, klasowego plakatu związanego z powyższą tematyką.

Poniżej zwycięzcy konkursu:

I miejsce klasa 4a

II miejsce klasa 5a

III miejsce klasa 4b

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!!!