• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

„Mój wymarzony zawód” w klasach I-III

24 maja 2021 r.

M. Żółkiewicz, 24 maja 2021 roku

„Sam jeszcze nie wiem czy będę strażakiem, lekarzem, piekarzem czy …”.

W dniu 20.05.21r. w naszej szkole został zorganizowany konkurs „Mój wymarzony zawód” dla uczniów klas 1-3. Istotą konkursu była preorientacja zawodowa, mająca na celu wstępne zapoznanie dzieci z wybranymi zawodami oraz pobudzenie i rozwijanie ich zainteresowań i uzdolnień. Zadaniem uczniów było przygotowanie stroju i/lub rekwizytów przedstawiciela wybranego zawodu oraz zaprezentowanie kim chcieliby zostać w przyszłości. Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a dodatkowo dzieci, które włożyły najwięcej wysiłku w przygotowanie stroju i wykazali się ogromną kreatywnością otrzymali nagrody książkowe. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!! Rodzicom składamy podziękowania za pomoc w przygotowaniu strojów swoim dzieciom.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.