• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

„Mój wymarzony zawód” w klasach IV-VI

18 czerwca 2021 r.

18 czerwca 2021 roku, M. Żółkiewicz

Mając na uwadze pobudzanie i rozwijanie zainteresowań i uzdolnień naszych uczniów, a także zapoznanie ich z wybranymi zawodami w klasach IV-VI został zorganizowany konkurs plastyczny „Mój wymarzony zawód”. Zadaniem uczniów było wyrażenie własnych pragnień i myśli dotyczących wymarzonego zawodu przy pomocy wybranej techniki plastycznej. Nagrodzona została Dominika Folcik z klasy 4a. Serdecznie gratulujemy ! Poniżej prezentujemy zwycięską pracę oraz jej autorkę.

Galeria zdjęć.