„Moja najpiękniejsza kartka świąteczna”-wyniki konkursu

J. Zając, 23 grudnia 2020 r.

W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, zrodził się pomysł, zorganizowania w naszym przedszkolu konkursu plastycznego na „ Moją najpiękniejszą kartkę świąteczną”. Termin składania prac od 1 do 15 grudnia. Celem było rozwijanie wyobraźni oraz pobudzenie aktywności twórczej dzieci, jak również rozwijanie wrażliwości estetycznej. W dniu dzisiejszym, zostały nagrodzone dzieci dyplomami i upominkami. Wspólnie z Panią Wicedyrektor Beatą Najbar wręczyłyśmy dyplomy i nagrody dzieciom oraz podziękowania za pięknie wykonane kartki świąteczne. Wszystkim dzieciom i rodzicom za pomoc w wykonaniu bardzo serdecznie dziękuję. Wybór był naprawdę trudny, gdyż kartki były wyjątkowo pięknie wykonane. Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz gratuluję i Życzę Wesołych Świąt.
Wyniki konkursu:
Grupa 2,5 – 3 lat
Lena Borek – I miejsce
Maja Turek – II miejsce
Julia Tworek – III miejsce
Wyróżnienie:
Marcela Zygmunt
Nikodem Józefczyk
Grupa 4 -latki
Emilka Pernal – I miejsce
Franciszka Jaworski – II miejsce
Mikołaj Sokół – III miejsce
Wyróżnienie:
Malwina Jakubczyk
Oliwi Cichoń
Grupa 5 – latki
Zuzia Starowiejska – I miejsce
Oskar Zając – II miejsce
Amelia Murdzek – III miejsce
Wyróżnienie:
Jakub Turek
Antoni Jakubczyk
Grupa – 6 latki
Kamila Jakubczyk – I miejsce
Nadia Pernal – II miejsce
Julian Turek – III miejsce
Wyróżnienie:
Lena Uliasz
Krzysztof Popko

Zapraszamy do Galerii.