• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Moja ozdoba świąteczna – warsztaty

Edyta Przymusiak, 17 grudnia 2019 r.

Warsztaty są okazją do przeżywania twórczych przygód, ekscytującą zabawą, a nie kolejnym zadaniem. Uczeń ma prawo doprowadzić swój wytwór do końca bądź zdecydować, w którym momencie ukończyć. Nadrzędnym celem edukacji artystycznej jest wspomaganie wrodzonych mechanizmów twórczości plastycznej. Podczas zajęć warsztatowych uczniowie mają okazję do swobodnego tworzenia, eksperymentowania z materiałem, oraz do zabawy plastycznej.
Podczas zajęć odrzucam nadmierne wymagania estetyczne, pozwalając tworzyć w poczuciu wolności i na miarę aktualnych możliwości. Pomagam rozwinąć artystyczne skrzydła…

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.