• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Na sportowo – na wesoło

10 czerwca 2022 r.

W czwartkowe popołudnie 9 czerwca 2022 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjne rodziców i uczniów klasy 1a pod hasłem „Na sportowo – na wesoło”. Celem była  integracja klasy, promowanie zdrowego stylu życia, zachęcenie rodziców do wspólnej aktywności ze swoimi pociechami. Rodzice musieli się zmierzyć  z wyzwaniami wielu konkurencji o charakterze sportowym. Zabawie towarzyszyła zdrowa rywalizacja i radość. Na zakończenie dzieci zostały nagrodzone medalami. Dziękuję rodzicom za wspólnie spędzony czas.

Galeria zdjęć.