• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Nasi biathloniści startowali w Mistrzostwach Polski

21 lutego 2022 r.

Piotr Turek dwukrotnie zajmował miejsca w czołowej „dziesiątce” podczas Mistrzostw Polski młodzików i młodzików młodszych w biathlonie, które rozegrano w Kościelisku (17-20.02.2022). Młodzi biathloniści pierwszego dnia zawodów rywalizowali w biegu indywidualnym, w którym Piotr zajął 9 miejsce. Drugiego dnia w biegach sprinterskich ukończył bieg na 5 pozycji. Nasz biathlonista należał do najszybciej biegających zawodników, ale zbyt duża ilość błędów na strzelnicy nie pozwoliła mu włączyć się do walki o medale. W trzecim dniu odbyły się biegi sztafetowe, w których nasza drużyna młodziczek (Amelia Jakieła, Oliwia Patlewicz, Jagoda Michalak) zajęła 6 miejsce. Sztafeta młodzików (Piotr Turek, Franciszek Michalak, Julian Patlewicz) została sklasyfikowana na 7 pozycji.

Wyniki indywidualne naszych zawodników:

kategoria młodzików:

Piotr Turek
9 miejsce bieg indywidualny
5 miejsce bieg sprinterski

Franciszek Michalak
26 miejsce bieg indywidualny
20 miejsce bieg sprinterski

kategoria młodziczek:

Amelia Jakieła
12 miejsce bieg indywidualny
19 miejsce bieg sprinterski

Oliwia Patlewicz
24 miejsce bieg indywidualny
23 miejsce bieg sprinterski

kategoria młodzików młodszych:

Julian Patlewicz
19 miejsce bieg indywidualny
17 miejsce bieg sprinterski

kategoria młodziczek młodszych:

Jagoda Michalak
19 miejsce bieg indywidualny
23 miejsce bieg sprinterski

zdjęcia z zawodów TUTAJ