Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
    jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Nasi biathloniści startowali w Mistrzostwach Polski

21 lutego 2022 r.

Piotr Turek dwukrotnie zajmował miejsca w czołowej „dziesiątce” podczas Mistrzostw Polski młodzików i młodzików młodszych w biathlonie, które rozegrano w Kościelisku (17-20.02.2022). Młodzi biathloniści pierwszego dnia zawodów rywalizowali w biegu indywidualnym, w którym Piotr zajął 9 miejsce. Drugiego dnia w biegach sprinterskich ukończył bieg na 5 pozycji. Nasz biathlonista należał do najszybciej biegających zawodników, ale zbyt duża ilość błędów na strzelnicy nie pozwoliła mu włączyć się do walki o medale. W trzecim dniu odbyły się biegi sztafetowe, w których nasza drużyna młodziczek (Amelia Jakieła, Oliwia Patlewicz, Jagoda Michalak) zajęła 6 miejsce. Sztafeta młodzików (Piotr Turek, Franciszek Michalak, Julian Patlewicz) została sklasyfikowana na 7 pozycji.