• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

NASI NARCIARZE ROZPOCZĘLI ZMAGANIA W PODKARPACKIEJ LIDZE

17 stycznia 2024 r.

Pierwsze tej zimy zawody Podkarpackiej ligi w biegach narciarskich odbyły się w Ustianowej k/Ustrzyk Dolnych (16.01.2024). W zmaganiach tych nie mogło zabraknąć zawodników z SP Lubatowa, którzy zdobyli 10 miejsc na podium w swoich kategoriach wiekowych. Złote medale wywalczyli: Szymon Niemczyk i Jagoda Michalak. „Srebro” wybiegali: Miłosz Kasprzycki, Kacper Ogiela i Maksymilian Wanat. Na najniższym stopniu podium stanęli: Oliwia Cichoń, Weronika Pernal, Jan Jakubczyk, Kacper Turek i Filip Domaradzki.