• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Niespodzianka dla przedszkolaków

Niespodzianka dla przedszkolaków

29 października 2019 r.

We wtorek 29 października 2019 r. uczniowie klasy II a wraz z gościnnym udziałem rodziców przedstawili dla przedszkolaków muzyczno-teatralną niespodziankę – inscenizację wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima. W tytułową bohaterkę zamieniła się Hania, rolę dziadka zagrała pani Kasia, a babcię pani Agnieszka. Dzieci wcieliły się w pozostałe postaci pieska, kotka, kurki, gąski, boćka, żabki i kawki. A co się zdarzyło podczas wyciągania rzepki, zapewne wiecie i zobaczycie na zdjęciach. Doskonałą grę uzupełnił aktorski głos narratora pani Justyny oraz wspaniałe, trafnie dobrane stroje, rekwizyty i podkłady muzyczne. Jesień to doskonały czas na owocowo – warzywne zbiory, dlatego w przedstawieniu zatańczyły również witaminki. Było wesoło i kolorowo. Dzieci były zachwycone, chętnie włączyły się we wspólną zabawę. Nawet najmłodszy przedszkolak dziś wszystkim powie, że owoce i warzywa to samo zdrowie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.