NOC CHARYTATYWNA W SZKOLE

18 października 2019 r.

Klasa 8a wraz z wychowawcą G. Matusik w dniu 18 października 2019r. zorganizowała Noc Charytatywną. Na tę akcję zostały zaproszone klasy 6, 7 i 8. Odpowiedziało 51 osób. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19.00 a zakończyło o 7.00 rano następnego dnia. Nad wszystkim czuwały panie G. Matusik, J. Litwin, A. Kubusiak. Podczas 12 godzin spędzonych w szkole dzieci grały w gry planszowe, oglądały filmy, brały udział w międzyklasowych rozgrywkach sportowych, grały w piłkę nożną i piłkę siatkową, bawiły się na dyskotece. Tylko niektórzy, najwytrwalsi uczniowie doczekali świtu. Podczas całej akcji można było skorzystać z atrakcyjnie zaopatrzonego sklepiku. Wszystkie fundusze zostały przeznaczone na leczenie małego Stasia, który cierpi z powodu choroby nowotworowej.
Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji bardzo dziękujemy.