Obchody Dnia Patrona Szkoły

25 maja 2021 r.

21 oraz 24 maja klasy czwarte, wraz z wychowawczyniami p. Grażyną Matusik i p. Jolantą Ziębą oraz p. Jerzym Adamikiem i Anną Deryniowską, przygotowały uroczysty apel, by uczcić pamięć o patronie naszej szkoły – Janie Pawle II – w 101 rocznicę jego urodzin. Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu szkoły. Czwartoklasiści przypomnieli postać papieża i to, jak bardzo kochał dzieci i młodzież. Zaprezentowali krótkie kalendarium życia Jana Pawła II, przeplatane nagraniami wspomnień samego papieża. Nie zabrakło również „Barki” – ukochanej pieśni naszego patrona szkoły. Akademia była dla zgromadzonych pięknym i wzruszającym przeżyciem. Cała społeczność szkolna jest dumna z tego, że nasza szkoła nosi imię tego Wielkiego Człowieka. Dyrektor szkoły przypomniał, abyśmy w naszym życiu kierowali się wartościami i nauką, które przekazał nam – całym swoim życiem – Jan Paweł II.

Galeria zdjęć

Barka