• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową „Wigilijne życzenia” oraz Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Fotograficzny “Drugie życie odpadów – ozdoba świąteczna z recyklingu” – rozdanie dyplomów

4 lutego 2021 r.

W środę 03.02.2021r. uczniowie klasy 1 b otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki za udział w dwóch świątecznych konkursach: Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kartkę Bożonarodzeniową „Wigilijne życzenia” oraz Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Fotograficznym  “Drugie życie odpadów – ozdoba świąteczna z recyklingu”. Wszystkim uczniom i rodzicom składamy serdeczne podziękowania za wykonanie pięknych kartek i ozdób świątecznych widocznych na zdjęciach. Gratulujemy pomysłowości i zdolności plastycznych oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Zdjęcia z wydarzenia.