Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa” w Przedszkolu

22 stycznia 2021 r.

J. Murdzek, 22 stycznia 2021 roku

Pod koniec grudnia nasze przedszkolaki brały udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ozdoba choinkowa” . Wszystkie prace były piękne i pomysłowe, co możemy zobaczyć w poniższej galerii. Dziękujemy rodzicom i wychowawcom za pomoc w przygotowaniu ozdób z dziećmi. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i drobny upominek. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, gratulujemy zdolności plastycznych i życzymy kolejnych sukcesów i wygranych w konkursach.
Uczestnicy:
„Poszukiwacze” – Lena Steliga
„Odkrywcy” – Lena Uliasz, Nadia Pernal, Sokół Maja
„Śmieszki” – Szymon Kula, Murdzek Amelia, Ziębka Olga, Igor Deryniowski, Nadia Steliga, Jagoda Zając
„Słoneczka” – Gabriela Stanisz, Oskar Zając, Oliwier Zając, Adrian Ciuła
„Tygryski” – Oliwia Cichoń, Franciszek Jaworski, Zuzanna Zięba
„Małe bystrzaki” – Zuzanna Kula, Michał Michalak, Julian Podlaszczak

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.