Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach

25 listopada 2021 r.

W pierwszym etapie Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach wzięło udział 23 uczniów klas VII i VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej.

Celem Olimpiady było pogłębienie wiedzy o życiu Służebnicy Bożej Annie Jenke –kandydatki na ołtarze i popularyzacja jej osoby, ukazanie Anny Jenke jako wzoru uczennicy, harcerki, nauczyciela, wychowawcy i dyrektora szkoły, osoby miłującej Boga, Kościół i Ojczyznę.

Uczestnicy zmagali się z testem składającym się z 22 pytań, wśród których pojawiły się zarówno pytania zamknięte, jak i otwarte.

Na szczególne wyróżnienie, pod względem liczby uzyskanych punktów, zasługują: Wiktoria Mendyka, Gabriela Matusik, Zuzanna Jaworska, Izabela Jasłowska, Oliwia Turek, Zuzanna Starowiejska, Natalia Zając, Paweł Rajchel.

Do etapu drugiego archiprezbiterialnego awansowały trzy osoby: Wiktoria Mendyka, Gabriela Matusik i Zuzanna Jaworska.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a zwyciężczyniom życzymy powodzenia i sukcesów w kolejnych etapach.

Galeria.