• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY!

Agata Kucza, 21 marca 2023 r.

Wreszcie nadszedł wyczekiwany przez wszystkich Pierwszy Dzień Wiosny. Dzieci pojawiły się w przedszkolu ubrane na zielono. Były tańce, śpiewy, wiosenne zagadki i mnóstwo zabawy. Dzieci z poszczególnych grup świętowały w swoich salach. Pogoda nie pozwoliła nam dzisiaj wyjść na spacer z Marzanną, ale za to odwiedziła nas Pani Wiosna darując nam piękne kwiaty. W podziękowaniu za tak miłe powitanie Pani Wiosna obiecała, że już zostanie z przedszkolakami i zazieleni łąki, drzewa i trawy.

Galeria zdjęć.