• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Piłkarze ręczni SP Lubatowa na 2 miejscu

13 lutego 2023 r.

W Sieniawie odbył się Turniej Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Drużyna „szczypiornistów” z naszej szkoły pokonała w tych zawodach drużyny z Głowienki 2:1 i Świerzowej 4:0 oraz nieznacznie 6:7 uległa ekipie z Odrzykonia, która ostatecznie wygrała cały turniej i awansowała na zawody rejonowe. SP Lubatowa zajęła 2 miejsce. Głowienka i Świerzowa zajęły odpowiednio 3 i 4 miejsce.

W drużynie SP Lubatowa wystąpili:

Kacper Zając, Szymon Zając, Kacper Miszczak, Wiktor Turek, Jakub Sroka, Filip Deryniowski, Michał Aszklar, Antoni Jakieła, Bartłomiej Starowiejski.