Piotr Turek dwukrotnie na podium w biathlonie!

7 lutego 2022 r.

W Kościelisku (2-4.02.2022) po raz pierwszy w tym sezonie zimowym wystartowali nasi biathloniści. W Regionalnych Zawodach Klasyfikacyjnych zaliczanych do punktacji Pucharu Polski rozegrano biegi indywidualne i sprinterskie. W rywalizacji młodzików dwa razy na najniższym stopniu podium stawał Piotr Turek. W tej samej kategorii wiekowej Franciszek Michalak zajmował miejsca 10 i 11. W zmaganiach młodziczek Amelia Jakieła kończyła swoje biegi na miejscach 6 i 7, a Oliwia Patlewicz była 13 i 9. W zawodach biathlonowych debiutowali: Julian Patlewicz, który w młodzikach młodszych sklasyfikowany został na miejscach 10 i 11 oraz Jagoda Michalak, która w gronie młodziczek młodszych ukończyła zmagania na miejscach 12 i 11.

Zdjęcia z zawodów