• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

PODKARPACKA LIGA NARCIARSKA ZNÓW W CZARNORZEKACH

29 stycznia 2024 r.

Czarnorzeki po raz drugi tej zimy gościły uczestników Podkarpackiej ligi w biegach narciarskich. W zawodach, które odbyły się w sobotę 27.01.2024 roku uczestniczyła także reprezentacja SP Lubatowa. Nasi narciarze w swoich kategoriach wiekowych czterokrotnie stawali na podium oraz zdobyli wiele miejsc w czołowej 6-e. Na najwyższym stopniu podium stanęła Oliwia Cichoń. Drugi miejsca wywalczyli: Szymon Niemczyk i Kamila Jakubczyka, a trzecia w swoim biegu była Jagoda Michalak. Tuż za podium ukończyli zawody: Filip Domaradzki, Maksymilian Wanat i Jan Jakubczyk.