Podsumowanie akcji charytatywnej „Książka dla OREW w Krośnie”

15 listopada 2021 r.

Nasza kolejna akcja charytatywna zakończyła się uśmiechem podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Krośnie. Dzięki Waszej pomocy zebraliśmy dużą ilość książek i dostarczyliśmy do ośrodka. OREW w Krośnie to miejsce, które zajmuje się pomocą osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Wsparcie skierowane jest do podopiecznych w wieku od 3 do 25 lat. Placówka prowadzi sesje rehabilitacyjne, terapię psychologiczną oraz pedagogiczną, a także zróżnicowane działania edukacyjne. Organizuje dla podopiecznych między innymi zajęcia z gospodarstwa domowego, plastyczne czy muzyczne. My dołożyliśmy też swoją cegiełkę i pomogliśmy stworzyć bibliotekę dla podopiecznych ośrodka. Dziękuję uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie.

Specjalne podziękowania dla p. Marty Kielar, p. Klaudii Cichoń oraz p. Ewy Staroń za stosy pięknych książek.

Opiekun SKW Edyta Przymusiak

zdjęcia