Podsumowanie akcji charytatywnej „Zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt” w Oddziałach Przedszkolnych

Izabela Kasprzycka- Biedroń, 9 lutego 2023 r.

„To właśnie ludzkie współczucie wobec wszystkich istot czyni z nas prawdziwych ludzi”.

A. Schweitzer

W okresie zimowym w Oddziałach Przedszkolnych zorganizowano charytatywną akcję mającą na celu kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt, wyrabianie w dzieciach wrażliwości na potrzeby czworonogów. Dzięki ofiarności rodziców z dziećmi, pracowników OP udało zgromadzić się sporą ilość pożywienia oraz akcesoriów dla zwierząt przebywających w krośnieńskim schronisku. Zebrane produkty są wyznacznikiem ogromnej empatii wobec zwierząt będących w potrzebie, szczególnie w najtrudniejszym dla nich okresie jakim jest zima. Poniżej publikujemy wyniki akcji:

Grupa Sówki

24,52 kg + akcesoria I MIEJSCE

Grupa Tygryski

23,62 kg II MIEJSCE

Grupa Bystrzaki

15,28 kg + akcesoria III MIEJSCE

Grupa Pszczółki

12,13 kg karmy + akcesoria IV MIEJSCE

Grupa Smerfy

11,09 kg V MIEJSCE

Grupa Biedronki

8,81 kg VI MIEJSCE

Łącznie zbiórka (rodziców z dziećmi, pracowników OP) zaowocowała 129,76 kg karmy oraz licznymi akcesoriami. Dziękujemy za udział w tej ważnej inicjatywie, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć udostępnionej przez organizację: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=541857547978418&id=100064625324286

 

Galeria zdjęć.