• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Pokaz cyrkowy w przedszkolu

Agata Kucza, 6 grudnia 2023 r.

6 grudnia 2023r. dzieci z wszystkich  grup przedszkolnych miały okazję obejrzeć ciekawe przedstawienie cyrkowe. Do przedszkola zawitali bowiem artyści z cyrku ,,Szok”. Podczas występu dzieci podziwiały żonglerkę, iluzję, akrobacje i tresurę zwierząt. Nie zabrakło też występów z udziałem widowni. Występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Artyści otrzymali od najmłodszych widzów gromkie brawa.

Galeria zdjęć