Polak z sercem, nie bądź obojętny – Pomóż!

22 listopada 2019 r.

W tym roku ruszyła druga edycja akcji „ Podziel się z potrzebującymi Rodakami na Wschodzie”, oczywiście nie mogło w niej zabraknąć udziału naszych przedszkolaków. Przez cały tydzień dzieci przynosiły artykuły spożywcze , chemiczne i szkolne. W piątek 22 listopada ruszyliśmy z przedszkola z wielkimi, ciężkimi i po brzegi wypełnionymi reklamówkami. Nasze dary złożyliśmy w dwóch punktach odbiorczych: sklepie Margo II i Lewiatanie. Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciakom i oczywiście rodzicom, którzy umożliwili swoim pociechom wcielenie się w role małych wolontariuszy. Zbiórka ta była także inauguracją projektu „ przedszkolny wolontariat” w tym roku będziemy aktywnie uczestniczyć w różnego rodzaju zbiórkach i niesieniu pomocy innym . Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którzy nie są obojętni i mają wielkie serca dla potrzebujących.