Powiatowa siatkówka

27 kwietnia 2022 r.

W rywalizacji Powiatowych Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsi) w siatkówce obie nasze drużyny ukończyły zawody na 4 miejscach. Dziewczęta 26.04.2022 rywalizowały w Jedliczu, natomiast dzień później chłopcy walczyli w turnieju w Krościenku Wyżnym. Mistrzami  Powiatu premiowanego awansem do etapu rejonowego zostały dziewczęta z SP Dukla i chłopcy z SP Korczyna.

Drużyna dziewczyn SP Lubatowa występowała w składzie: Czachor Laura, Górecka Marta, Jakieła Milena, Jasiurkowska Natalia, Michalak Jagoda, Murdzek Maja, Pernal Oliwia, Szczur Zuzanna, Turek Kaja.

Drużyna chłopców SP Lubatowa występowała w składzie: Ksawery Kielar, Kacper Zając, Wiktor Turek, Bartłomiej Starowiejski, Kacper Nycz, Szymon Zając, Dominik Głód, Ksawery Kmiecik, Gabriel Klimkiewicz, Deryniowski Patryk.