Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej – sukcesy naszych młodych wokalistek

11 listopada 2021 r.

W budynku Domu Ludowego z Żeglcach odbył się XIV Powiatowy Konkurs Polskiej Pieśni Patriotycznej. Celem konkursu jest m.in. krzewienie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych, kształtowanie wrażliwości na piękno muzyki oraz promocja lokalnych talentów. Na przesłuchania zgłosiło się 60 wykonawców ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu krośnieńskiego. Każdy uczestnik przygotował jeden utwór o tematyce patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Julia Zygmunt, Jagoda Michalak, Natalia Zając i Natalia Zima. Wszystkie prezentacje dziewczyn były na bardzo wysokim poziomie. Komisja konkursowa nagrodziła dwie wokalistki z naszej szkoły: Julię Zygmunt i Natalię Zimę. Każda z nich zajęła II miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych występów.

Zdjęcia z konkursu