• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Powiatowy Konkurs Polskiej Pieśni Religijnej „Śpiewajmy świętym”.

24 kwietnia 2019 r.

25 kwietnia 2019 r. w Korczynie odbył się Powiatowy Konkurs „Śpiewajmy Świętym”.

Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Zima z klasy Va, oraz Milena Zając z klasy 8a. W konkursie wzięło udział 65 wykonawców. Miło mi poinformować, że Milena Zając pieśnią o „Faustynie Kowalskiej” zdobyła II miejsce w powiecie. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w Sanktuarium Św. Bpa J. S. Pelczara w Korczynie. Naszym dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.